FunPage Facebook Miniso - klauzula przetwarzania danych osobowych

Nasz profil „Miniso” w serwisie Facebook jest publiczny. Kiedy nas odwiedzasz, przetwarzane są Twoje dane osobowe, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe oraz adres IP urządzenia).

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci aktywności na Profilu, efektywnego prowadzenia naszego profilu, poprzez przedstawianie Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz
w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, usług oraz produktów oraz w celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes, tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (RODO), polegający na promowaniu naszej marki oraz poprawianiu jakości świadczonych przez nas usług. W tym zakresie administratorem Twoich danych osobowych jest Miniso Lifestyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. Komitetu Obrony Robotników 62 .

Dodatkowo, Twoje dane przetwarzane mogą być przetwarzane w celach statystycznych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes, tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO, polegający na prowadzeniu analiz aktywności naszych użytkowników, a także ich preferencji w celu poprawy stosowanych funkcjonalności i świadczonych usług. W zakresie w jakim korzystamy z narzędzia Facebook Audience Insights, współadministratorami Twoich danych są Miniso Lifestyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. Komitetu Obrony Robotników 62 oraz Facebook Ireland Limited. Więcej informacji o Facebook Audience Insights na stronie: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Twoich danych osobowych dostępne są pod adresem www.miniso.com.pl/politykaprywatnosci.

W każdym momencie możesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych
z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.