O Naszej Firmie

 

The Founder and Chief Designer of MINISO - Miyake Junya:

"The nature of the human body has a magical power, and we enjoy everything that nature has given us. Under the guidance of nature, we can learn to create, living with the heart-the feeling of life brings us happiness!"

MINISO zostało stworzone przez japońskiego projektanta Junya Miyake i chińskiego przedsiębiorcę Ye Guofu. Ich założeniem było stworzyć styl życia i unikalne produkty, wyróżniające się autentyzmem, eksponujące swą istotę, wolna od płytkiego blichtru, które dzięki temu staną się modniejsze, bardziej wiarygodne i bardziej przystępne.


Logo MINISO, nawiązujące do torby na zakupy, jest czytelne, eleganckie i nowoczesne. Harmonijnie wpisuje się ono w estetykę branżową, zarazem eksponując ideę konsumpcji. Jest bardzo rozpoznawalne i pozostawia w pamięci niezatarte wrażenie.


Zestawienie nazwy marki z elementami graficznymi logo wyraża ideę traktowania klienta z uśmiechem, ale i z najwyższą uwagą.

W szerszym sensie, jest to zachęta do określonego stylu życia. "Radość jest dobra!" "Żyjemy po to, aby dążyć do szczęścia.

Otwórzmy nasze serca, i cieszmy się wszystkim, co przynosi los!"

 

Styl MINISO

Life is not elsewhere, home will always be deep in our hearts as the most nostalgic place. MINISO takes "life" and "family" as the core concept, designs and develops different series of household and consumer products.

MINISO to nie tylko marka, ale także sposób na życie. Nie celowo kładłaby nacisku na tak zwaną modę lub osobowość, lub aprobowała,

że popularne marki powinny podnosić swój status. Wręcz przeciwnie, MINISO stoi z punktu widzenia konsumentów przy opracowywaniu produktów, czyli - [Powrót do istoty], pozbyciu się sprytu i powrotu do natury.

 

MINISO wzbogaca nasze życie o szeroką gamę produktów w rozsądnych cenach.

Jest jak kompas, wskazując "podstawowe" i "naturalne" kierunki, zapewniając prosty sposób na wykorzystanie produktów.

 

Powrót Do Źródła

Return to the Nature.
Pursue a simple & natural life

Natura ma wielką magiczną moc. Podczas gdy my, ludzie, czerpiemy radość z tego, co daje nam natura, uczymy się i tworzymy od niej.
MINISO dąży do prostej i naturalnej filozofii życia, projektowania i produkcji doskonałych towarów w uczciwych cenach, biorąc pod uwagę zasoby ziemi, środowisko, recykling i inne kwestie, naprawdę wraca do natury i istoty produktu.


MINISO wzbogaca nasze życie o szeroką gamę produktów w rozsądnych cenach. Jest jak kompas, wskazując "podstawowe" i "naturalne" kierunki, zapewniając prosty sposób na wykorzystanie produktów.

W Zgodzie z Naturą

 

Nature
Where we come
and who we should cherish

Jako członek społeczeństwa, MINISO aktywnie bada korelację między środowiskiem Ziemi a ludzką cywilizacją, zwracając uwagę na problemy zdrowotne w społeczeństwie i środowisku, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo produktów lub materiałów, które są zdrowe

i bezpieczne, nie zaniedbując żadnych wpływ na środowisko naturalne i przyrodnicze, które mogą powstać w wyniku jego działalności.

 

Co więcej, Miniso ściśle przestrzega podstawowych zasad oferowania produktów wysokiej jakości i energooszczędnego projektu. Jednocześnie Miniso stale współpracuje z globalnymi organizacjami zajmującymi się ochroną środowiska, mając na celu zapewnienie konsumentom różnych rodzajów produktów przyjaznych dla środowiska i środowiska.